Turnaj Mega Sum Cup v miniházené – konec školního roku 2014/2015

V červnu 19. 6. – 20. 6. 2015 proběhl ve Velké Bystřici mezinárodní turnaj v miniházené. Letos to byl jubilejní X. ročník. Akce se konala ve dvou sportovních halách, pod záštitou Mgr. Radovana Rašťáka náměstka hejtmana Olomouckého kraje ve spolupráci se Statutárním městem Olomouc a městem Velká Bystřice. Tohoto turnaje se zúčastnilo 40 družstev z různých koutů České republiky, Chorvatska a Slovenska, celkem. 300 dětí, které byly rozděleny do 3 kategorii podle věku.

V průběhu celé akce děti čekal doprovodný program: koloběžky, lukostřelba, tetování, malování na obličej, skluzavky, skákací hrad aj.

Naše děti hrály ve 3 kategoriích A, B, C. Kat. A nejmladší děti (Alena Keňová, Jan Vilhelm – brána, Michal Rotter, Radek škrabal, Albert Mikolášek) skončily na 4 místě. Děti z kat. B (Thomas Anderson, David Stejskal – brána, Vojta Bernát, Ondra Majdiak, Kryštof Loffler, Jakub Dvořák) obsadily místo 8. a nejstarší děti (Matyáš Mikolášek, Tomáš Keňa – brána, Peter Blaha, Tereza Blahová, Martin Bernát) získaly 12. místo.

Novinkou této akce byla soutěž o nejlepší družstvo na turnaji. Soutěžily všechny týmy, které byly na Mega Cupu. Trenéři celé dva dny měli za úkol sledovat spolupráci dětí v týmech, spolupráci trenérů i rodičů.
Nám se podařilo tento pohár získat. Měli jsme velkou radost.
A dalším překvapením byl
pohár, který získala Alena Keňová za nejlepšího střelce z kategorie A.

Turnaj se nám velice líbil a myslím, že nejen dětem, ale i rodičům, kteří byli pro všechny velkou oporou po celé dva dny. Velké dík patří ochotným rodičům, kteří pomohli zajistit dozor i odvoz a dovoz na akci. Poděkování patří také panu Rotterovi za jeho přístup k dětem a velké nasazení ve fandění. Mohu tvrdit, že i díky němu tento pohár patří nám. Děkujeme a těšíme se na příští Mega Cup.

Lada Keňová

Naše škola
<a href="http://www.in-pocasi.cz" title="Počasí">POČASÍ (OL.KRAJ)</a>
Sobota 25. května 2019
Září 2015
Po Út St Čt So Ne
« Srp   Říj »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930